خرید شلف دیواری تلویزیون

خرید شلف دیواری تلویزیون

 خرید شلف دیواری تلویزیون

امروزه تقریبا در هرخانه ای باکس و شلف دیواری تلویزیون در ابعاد و مدل های مختلف به عنوان یکی از جنبه های تزییناتی در دکوراسیون داخلی است. استفاده از باکس های دیواری و طاقچه ها و قفسه ها گاها به عنوان یکی از المانهای طراحی داخلی منزل مورد استفاده قرار میگیرند.

از مزایای خرید شلف دیواری تلویزیون این است که بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه های پایه دار، ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب می شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام تری ساخته می شوند. به دلیل پرکاربرد بودن این طبقات چوبی و فلزی به طبع مدلهای متفاوتی هم طراحی و ساخته شده است .

 

گروه تولیدی بلوط سبز آسیا

فعالیت خود را از سال ۸۹ در ضمینه تولید مصنوعات چوبی آغاز نموده است. ساخت متنوع ترین شلفهای چوب ،روکش چوب ،منبت ،pvc ، با اتصالات فلزی و چوبی

برای اطلاعات بیشتر از قیمت و نصب و خرید شلف دیواری تلویزیون لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۳۷۷۵۴۴۴۸۰ – ۰۹۰۱۳۴۹۰۳۱۹

خرید شلف دیواری تلویزیون

 

 

خرید شلف دیواری تلویزیون

در خرید شلف دیواری تلویزیون باید به تنوع از نظر شکل ظاهری ، ابعاد و نوع کارایی دقت کنید تا بسته به نوع نیازتان ، موقعیت محیط و منزل شما مورد استفاده قرار بگیرد . یکی از پرطرفدار ترین نوع شلف دیواری تلویزیون را می توان شلف دی وی دی عنوان کرد ، دلیل این محبوبیت بسیار ساده است ، زیرا تلویزیون و اطراف آن بسیار بیشتر از قسمت های دیگر منزل در معرض دید قرار دارد . و همچنین شلف DVD علاوه بر کارایی ، زیبایی خاصی را بر روی دیوار و به خصوص در زیر تلویزیون ایجاد می کند .

 

 

مدرن ترین شلف دیواری زیر تلویزیون 

در دکوراسیون داخلی منازل کوچک که فضای بیشتری از کف اتاق نشیمن مورد نیاز است, توصیه می شود از شلف دیواری تلویزیون استفاده شود.با خرید شلف دیواری تلویزیون فضای کمتری اشغال میشود و از آن جایی که در اغلب آن ها تلویزیون به دیوار نصب می شود, زاویه دید تلویزیون بهتر است.

طراحی های مختلف و متنوعی برای ساخت و خرید شلف دیواری تلویزیون صورت می گیرد. در برخی از نمونه ها از صفحات براق برای زیبایی بیشتر شلف دیواری تلویزیون استفاده می شود.

 

خرید شلف دیواری تلویزیون

 

شلف دیواری تلویزیون

خرید شلف دیواری تلویزیون یک تصمیم هوشمندانه برای نصب تلویزیون بر روی دیوار است. در واقع  نصب کردن تلویزیون بر روی دیوار و استفاده از شلف دیواری تلویزیون به اتاق نشیمن کمک می کند تا حس دلبازی و جادار بودن را القا کند و تا جای ممکن اتاق نشیمن را خالی از لوازم ضروری می کند. و از آنجایی که بلوط سبز آسیا بر این باور است که استفاده بهینه از تمام فضا های اتاق ها در خانه های امروزی یک امر ضروری است، بنابراین گروه تولیدی بلوط سبز پیش به تولید و عرضه مستقیم انواع شلف دیواری تلویزیون با دانش طراحی احاطه کمترین فضا در کنار ایجاد فضا سازی بسیار مناسب کرده است.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت و نصب و خرید شلف دیواری تلویزیون لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۳۷۷۵۴۴۴۸۰ – ۰۹۰۱۳۴۹۰۳۱۹

 

 

 

 

فروش شلف دیواری تلویزیون

فروش شلف دیواری تلویزیون

فروش شلف دیواری تلویزیون انواع بسیار متفاوتی دارند؛ اما فروش شلف دیواری تلویزیون و دستگاه های سرگرمی که در اتاق نشیمن قرار می گیرند جزو پرطرفدار ترین مدل ها هستند. امروزه می توان بیان کرد که فروش شلف دیواری تلویزیون با احاطه کمترین فضا، امکان استفاده از انواع دستگاه های پخش، سرگرمی،​ انواع دکور ها […]

شلف دیواری تلویزیون

شلف دیواری تلویزیون

شلف دیواری تلویزیون اینکه چی هست ما سعی می‌کنیم که به اصطلاحات و واژه‌های تخصصی و سنگین متوصل نشویم و  شلف دیواری تلویزیون معمولاً به صورت ابزارهایی دکوری معرفی می‌شوند که قابلیت نصب بر روی سطوح مختلف را دارند و می‌توانند فضای نگهداری و ذخیره سازی یک مکان را به طور چشمگیری افزایش دهند. این تعریف آنها را به طور کلی و بدون جزئیات خاصی نشان می‌دهد، اما باید بپذیریم که تنوع شلف دیواری تلوزیون به حدی است که در مکان‌های مختلف و به شکل‌های مختلف استفاده می‌شوند. انواع مختلف این ابزارها را در ادامه بحث معرفی می‌کنیم. اما در شناسائی و معرفی شلف دیواری تلویزیون همین نکته کافی است که با توجه به محل نصب و استفاده از آن‌ ها، ممکن است از عناوین و لفظ‌ های مختلفی برای آنها استفاده شود و تقریباً کاربرد آن‌ها را معرفی کند.

 

شلف چیست؟

اهمیت شلف دیواری تلویزیون در طراحی دکوراسیون

با یک نگاه ساده و کلی به شلف دیواری تلویزیون می‌توان درک کرد که تا چه اندازه‌ ای می‌توانند در دکوراسیون داخلی اهمیت داشته باشند. این ابزارها، بدون تکیه بر فاکتور خاصی و تنها با استفاده از فضای داخلی منزل، شرایطی را فراهم می‌کنند که شخص صاحبخانه فضای بیشتری برای چیدمان و تغییر دکوراسیون منزل خود داشته باشد. بنابراین اهمیت شلف دیواری تلویزیون را می‌توانیم به دو بخش افزایش فضای ذخیره سازی و کمک به زیبا سازی محیط و طراحی دکوراسیون تقسیم کنیم.

 

شلف دیواری تلویزیون

شلف دیواری تلویزیون تکمیل کننده تصمیم هوشمندانه نصب تلویزیون بر روی دیوار است. در واقع  نصب کردن تلویزیون بر روی دیوار و استفاده از شلف دیواری تلویزیون به اتاق نشیمن کمک می کند تا حس دلبازی و جادار بودن را القا کند و تا جای ممکن اتاق نشیمن را خالی از لوازم ضروری می کند. و از آنجایی که بلوط سبز آسیا بر این باور است که استفاده بهینه از تمام فضا های اتاق ها در خانه های امروزی یک امر ضروری است، بنابراین گروه تولیدی بلوط سبز پیش به تولید و عرضه مستقیم انواع شلف دیواری تلویزیون با دانش طراحی احاطه کمترین فضا در کنار ایجاد فضا سازی بسیار مناسب کرده است.

 

بلوط سبز تولید کننده شلف دیواری تلویزیون

گروه تولیدی بلوط سبز آسیا ، فعالیت خود را از سال ۸۹ در ضمینه تولید مصنوعات چوبی آغاز نموده است.بلوط سبز معتقد است قبل از خرید شلف دیواری تلویزیون، نیاز است که به شکل و تعداد شلف دیواری تلویزیون و همچنین ابعاد مورد نیاز توجه شود و همچنین باید مشخص شود که آیا قرار است لوازم دکوری مانند عکس، کتاب یا مجسمه های دست ساز را در نشیمن و بر روی شلف دیواری تلویزیون قرار بگیرد یا خیر.

 

شلف دیواری تلویزیون

 

به چند نکته مهم برای خرید شلف دیواری تلویزیون از بلوط سبز آسیا توجه کنید

شلف دیواری تلویزیون عرضه شده دربلوط سبز با کیفیت ام دی اف و با تنوع در رنگبندی تولید وعرضه خواهد شد. یک مرجع تخصصی دکوراسیون مطرح می شود که تمامی مدل های عرضه شده شلف دیواری تلویزیون، توسط گروه تولیدی بلوط سبز آسیا  تولید می شود و در نتیجه با بهترین قیمت و کیفیت به بازار سراسر کشور عرضه خواهد شد.

تمامی مدل های شلف دیواری تلویزیون موجود دربلوط سبز آسیا با بسته بندی و ضربه گیر عرضه خواهند شد که با چند عدد پیچ و اتصالات مقاوم که در بسته بندی شلف دیواری تلویزیون موجود است، بر روی دیوار به راحتی نصب و اجرا خواهند شد.

 

توضیحات و راهنمای خرید شلف ، شلف دیواری تلویزیون

شلف دیواری تلویزیون ، مدل دیواری یک محصول ساده و شیک جهت استفاده در منازل و حتی ادارات است. این میز تلویزیون مدرن با حذف اجزا و المان های اضافه بهترین کاربرد را در دکوراسیون های مدرن دارد.

این میز تلویزیون تمام ام دی اف به وسیله پیچ و رول پلاک به دیوار متصل می شوند. پنهان بودن محل اتصال یکی از ویژگی های مثبت این محصول به شمار می آید. برای نظافت شلف سینما خانگی فوق، استفاده از حلال ها و شوینده ها به محصول آسیب خواهد زد. شما می توانید از دستمال خشک یا مرطوب به راحتی برای تمیز کردن آن استفاده کنید. شلف دیواری تلویزیون و سینما خانگی خانه پلاس تا ۱۰ کیلوگرم وزن را تحمل می کند و وجود جای کابل بر روی آن به کمتر دیده شدن کابل های شما کمک خواهد کرد.

شلف دیواری تلویزیون

شلف دیواری تلویزیون

دکوراسیونی زیباتر با شلف های دیواری

پیشنهاد بلوط سبز آسیا برای داشتن دکوراسیونی شیک تر این است که یک عدد شلف ال سی دی بزرگ را برای زیر تلویزیون خود انتخاب کرده و شلف هایی با ابعاد کوچک تر از همان رنگ را جهت قرار دادن گیرنده های دیجیتال در زیر آن با ترتیب مورد نظر نصب کنید. همچنین می توانید ال سی دی خود را به دیوار متصل کرده و از شلف دکوری در زیر آن برای قرار دادن گیرنده ها و اسپیکرها استفاده کنید تا فضایی زیباتر و ساده تر داشته باشید.

 

هم‌چنین اگر خوب نصب شده باشند، می‌توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن روی شلف ها وسایل سنگین قرار دهید. قفسه‌های دیواری معلق هم‌چنین فضای بسیار خوبی برای به نمایش گذاشتن اشیای تزئینی و نیز فضاهای نگهدارنده خوبی برای کتاب‌ها فراهم می‌کنند. از شلف دیواری تلویزیون و شلف دیواری می‌توان در آشپزخانه به عنوان محلی برای نگهداری از بشقاب‌ها، ظرف و ظروف، و دیگر وسایل آشپزخانه استفاده کرد.

در این مطلب چند شلف دیواری زیبا را به شما نشان می‌دهیم که می‌توانید از آن‌ها در طراحی خانه خود استفاده کنید. این شلف دیواری تلویزیون ها دارای اندازه‌های متنوعی هستند و می‌توان آن‌ها را در هر فضایی از خانه قرار داد و هم‌چنین از آن‌ها برای نگهداری از وسایل مختلف استفاده کرد. شلف دیواری تلوزیون جلوه‌ای زیبا و خاص به فضای داخلی هر خانه‌ای اضافه می‌کنند و هم‌چنین عناصری بسیار کارآمد و کاربردی هستند.

 

شلف دیواری تلویزیون در بالای میز تلویزیون

عنصری خاص و زیبا که به اتاق تلویزیون این خانه اضافه شده است . این شلف های دیواری معلق نه تنها عنصری تزئینی در این فضا هستند بلکه از بی‌روح شدن اتاق جلوگیری کرده‌اند. استفاده از این شلف دیواری تلویزیون ایده بسیار خوبی است، نظر شما در این مورد چیست؟

 

 

سلام دنیا!

به وردپرس فارسی خوش آمدید.‌ این نخستین نوشته‌‌ی شماست. می‌توانید ویرایش یا پاکش کنید و پس از آن نوشتن را آغاز کنید!

,

Entry with Audio

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer.

 • Donec posuere vulputate arcu.
 • Phasellus accumsan cursus velit.
 • Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae;
 • Sed aliquam, nisi quis porttitor congue

ادامه مطلب …

,

A small gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

 • Nulla consequat massa quis enim.
 • Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.
 • In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.
 • Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi.

Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim.

ادامه مطلب …

A nice entry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim.

ادامه مطلب …

Entry without preview image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

 1. Nulla consequat massa quis enim.
 2. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.
 3. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.

Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus.

ادامه مطلب …

Entry with Post Format “Video”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.

Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus.

 

ادامه مطلب …

This is a post with post type “Link”

Entries with this post type link to a different page with their headline. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.